Leczenie próchnicy – Esteticon

Leczenie próchnicy

Czas zabiegu

60 min

Rekomendowana ilość zabiegów

Każde leczenie przeprowadzane jest całkowicie bezboleśnie. Znieczulenie komputerowe The Wand automatycznie dozuje odpowiednią dawkę znieczulenia

Każdy zabieg, a nawet przegląd uzębienia lekarze wykonuje w powiększeniu z lupami ZEISS, co pozwala na przeprowadzenie leczenia niezwykłe precyzyjnie kładąc nacisk na uzyskanie jak najlepszego efektu końcowego, a dzięki kamerze wewnątrzustnej możemy pokazać Pacjentowi zęby wymagające leczenia.

Kładziemy duży nacisk na odbudowy zębów łączące się z zębem w sposób harmonijny i estetyczny, nie różniące się pod względem koloru i wyglądu od zębów naturalnych. W tym celu stosujemy w naszej klinice wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne, nanohybrydowe od najlepszych producentów. Ich główne zalety to:

  • duża odporność mechaniczna i mniejsze ścieranie, pękanie i wypłukiwanie się wypełnienia
  • zmniejszony tzw. skurcz polimeryzacyjny, co pozwala na uniknięcie nieszczelności brzeżnej
  • estetyczny wygląd
  • kolor nie do odróżnienia od naturalnego zęba

W rozległych ubytkach próchnicowych oraz dużych odbudowach po leczeniu kanałowym , aby zachować szczelność i wytrzymałość wypełnienia oraz zęba, proponujemy wykonanie Wkładów/Nakładów – wypełnień wykonanych w pracowni protetycznej, które cementowane są do przygotowanego ubytku zęba.

Esteticon

Ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia!

Umów wizytę

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyspecjalizowani eksperci

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz nieustanne podnoszenie kompetencji naszych ekspertów pozwala oferować najwyższą jakość usług oraz standardu obsługi Pacjenta.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na sprawdzonych procedurach, które zwiększają bezpieczeństwo naszych Pacjentów podczas zabiegówi minimalizują ryzyko działań niepożądanych.

Najnowsze technologie

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie od światowych, renomowanych producentów i używamy materiałów klasy premium, które zapewniają uzyskanie spektakularnych rezultatów.