Licówki – Esteticon

Licówki

Czas zabiegu

2-3 wizyty

Rekomendowana ilość zabiegów

We współczesnym świecie dbałość nie tylko o zdrowie, ale i wygląd stała się dla wszystkich koniecznością. Białe, zdrowe zęby i piękny uśmiech, to symbol zdrowia i urody oraz synonim sukcesu. Zapewniamy naszym Pacjentom najwyższe standardy rozwiązań dla osiągnięcia naturalnego i pięknego uśmiechu.

LICÓWKI PORCELANOWE E-max są z ceramiki najwyższej jakości. Wytwarzane są w pracowni protetycznej, a następnie osadzane na zębach pacjenta. Cechują się największą odpornością na ścieranie, są niemal idealne estetycznie, nie przebarwiają się oraz w minimalny sposób ingerują w twarde tkanki zęba (są bardzo cienkie i nie wymagają dużego opracowania zębów Pacjenta).

LICÓWKI KOMPOZYTOWE

Dla precyzji zabiegu pracujemy w lupach i pod mikroskopem. Kolor jest idealnie dobierany do zębów własnych Pacjenta. Możliwe jest zamknięcie szpar między zębami oraz niewielka korekta wady zgryzu.

Jednak by uzyskać pełny i estetyczny uśmiech, zmienić barwę i kształt zębów zaleca się wykonanie min. dziesięciu licówek.

Pracujemy według najwyższych standardów, zapewniając Państwu piękny „Hollywoodzki” uśmiech na długie lata.

Esteticon

Ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia!

Umów wizytę

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyspecjalizowani eksperci

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz nieustanne podnoszenie kompetencji naszych ekspertów pozwala oferować najwyższą jakość usług oraz standardu obsługi Pacjenta.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na sprawdzonych procedurach, które zwiększają bezpieczeństwo naszych Pacjentów podczas zabiegówi minimalizują ryzyko działań niepożądanych.

Najnowsze technologie

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie od światowych, renomowanych producentów i używamy materiałów klasy premium, które zapewniają uzyskanie spektakularnych rezultatów.