Kilka słów o nas

Esteticon to nasza własna definicja miejsca, w którym praca z Pacjentem jest naszą pasją, a medycyna spotyka się ze sztuką. Inspirujemy Cię do zmiany Twoich pragnień w rzeczywistość – pragnień o pięknym wyglądzie, zwiększeniu pewności siebie i odzyskaniu komfortu życia codziennego.

Esteticon
Esteticon

Fundamentalnymi wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy, jest empatia i wrażliwość na zrozumienie potrzeb naszych Pacjentów. Każdego z nich otaczamy profesjonalną opieką i poświęcamy mu tyle samo czasu – niezależnie od tego, czy trafia do nas po raz pierwszy, czy jest już kolejny raz. To wszystko sprawia, że każdy z nich zawsze czuje się u nas tak samo komfortowo i bezpiecznie.  

Dlaczego my?

Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie są dla nas najwyższym priorytetem.
Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać i oddać się w ręce naszych profesjonalistów.

Wyspecjalizowany personel

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz nieustanne podnoszenie kompetencji naszych ekspertów pozwala oferować najwyższą jakość usług oraz standardu obsługi Pacjenta.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na sprawdzonych procedurach, które zwiększają bezpieczeństwo naszych Pacjentów podczas zabiegów i minimalizują ryzyko działań niepożądanych.

Najnowsze technologie

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie od światowych, renomowanych producentów i używamy materiałów klasy premium, które zapewniają uzyskanie spektakularnych rezultatów.