Chirurgia stomatologiczna – Esteticon

Chirurgia stomatologiczna

Czas zabiegu

30 - 60 min

Rekomendowana ilość zabiegów

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina stomatologii, która obejmuje zaawansowane zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej. Zabiegi te są przeprowadzane przez doświadczonych chirurgów stomatologicznych, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i umiejętności, aby skutecznie leczyć różnorodne schorzenia i problemy stomatologiczne. Zwracamy szczególną uwagę na bezbolesność w całym toku leczenia jak i w okresie pozabiegowym.

Główne dziedziny chirurgii stomatologicznej, którymi się zajmujemy, obejmują:

  • Usuwanie zębów: Zabiegi ekstrakcji zębów są nieodłączną częścią chirurgii stomatologicznej. Nasz doświadczony zespół stomatologiczny zapewni Ci komfortową i bezpieczną procedurę usuwania zębów, zarówno w przypadku zębów zniszczonych, zębów mądrości, jak i innych zębów wymagających ekstrakcji.
  • Implantologia:↗ 
  • Chirurgia przyzębia: W przypadku zaawansowanych problemów z przyzębiem, oferujemy różne procedury chirurgiczne mające na celu przywrócenia zdrowia i stabilności dziąseł oraz kości, takich podcięcie wędzidełka, wydłużenie koron klinicznych czy przeszczepy dziąseł.
  • Chirurgia endodontyczna: Chirurgia endodontyczna zajmuje się leczeniem schorzeń wewnątrz zęba, takich jak zakażenie po leczeniu kanałowym. Zabiegi chirurgii endodontycznej, takie jak apikotomia (usunięcie wierzchołka korzenia) lub resekcja korzenia, są wykonywane w celu usunięcia infekcji i ocalenia zęba.
  • Chirurgia protetyczna: Chirurgia protetyczna dotyczy zabiegów mających na celu przygotowanie jamy ustnej pacjenta do odbudowy protetycznej, takiej jak protezy na implantach. Może to obejmować zabiegi przeszczepów kości, rekonstrukcję dziąseł lub odbudowę tkanek miękkich w celu zapewnienia stabilnego fundamentu dla protetyki.
  • Podniesienie dna zatoki szczękowej
  • Wiele innych

Nasza Klinika oferuje kompleksowe podejście do leczenia i dbałość o potrzeby pacjenta. Nasi doświadczeni chirurdzy stomatologiczni specjalizują się w różnych dziedzinach chirurgii stomatologicznej i zapewniają indywidualne podejście do każdego pacjenta, z uwzględnieniem ich unikalnych potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznych i skutecznych zabiegów, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu i satysfakcji pacjenta.

Esteticon

Ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia!

Umów wizytę

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyspecjalizowani eksperci

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz nieustanne podnoszenie kompetencji naszych ekspertów pozwala oferować najwyższą jakość usług oraz standardu obsługi Pacjenta.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na sprawdzonych procedurach, które zwiększają bezpieczeństwo naszych Pacjentów podczas zabiegówi minimalizują ryzyko działań niepożądanych.

Najnowsze technologie

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie od światowych, renomowanych producentów i używamy materiałów klasy premium, które zapewniają uzyskanie spektakularnych rezultatów.