Korony i mosty – Esteticon

Korony i mosty

Czas zabiegu

2-3 wizyty

Rekomendowana ilość zabiegów

Zapraszamy do Kliniki Esteticon, gdzie przykładamy najwyższą wagę do kompleksowej opieki nad Twoim uśmiechem. Chcielibyśmy podzielić się z Tobą informacjami na temat koron i mostów w stomatologii – doskonałych rozwiązań, które przywracają pełną funkcjonalność i piękno Twoich zębów.

Czym są korony?

Korony stomatologiczne to indywidualnie wykonane uzupełnienia estetyczne, które cementowane są na mocno uszkodzone zęby, aby przywrócić im siłę, kształt i wygląd naturalnego zęba. Korony są stosowane także w przypadku implantów, bądź gdy pozostał sam korzeń zęba. Wykonane z zaawansowanych materiałów, takich jak ceramika czy ceramika na podbudowie metalowej, korony zapewniają trwałą odbudowę zęba i chronią go przed dalszym uszkodzeniem.

Czym są mosty?

Mosty stomatologiczne są rozwiązaniem stosowanym w przypadku braków w uzębieniu. Składają się z jednej lub kilku koron, które są cementowane na wcześniej oszlifowanych zębach filarowych (lub implantach) i połączone są przęsłem (odtwarzanym brakującym zębem/zębami). Mosty mogą być używane, gdy brakuje jednego lub kilku sąsiadujących zębów.

Dlaczego warto wybrać korony i mosty?

  • Korony i mosty pozwalają na pełne przywrócenie funkcji straconych, uszkodzonych lub osłabionych zębów.
  • Są projektowane tak, aby doskonale współgrały z naturalnymi zębami, zapewniając estetyczny i harmonijny uśmiech.
  • Możemy nadać całkowicie nowy kształt i barwę odtwarzanemu uzębieniu, a także niwelować delikatne wady zgryzu.
  • Wykonane z wysokiej jakości materiałów, korony i mosty są trwałe i odporne na uszkodzenia, co sprawia, że są długotrwałym rozwiązaniem odbudowy uzębienia.
  • Są one uzupełnieniem stałym, nieruchomym, co znacznie poprawia komfort pacjenta

W naszym gabinecie oferujemy najnowsze i najbardziej zaawansowane techniki w zakresie odbudowy uzębienia za pomocą koron i mostów. Nasz doświadczony zespół specjalistów stomatologii pracuje z pasją i precyzją, aby zapewnić Ci najwyższy poziom opieki i najdoskonalsze efekty.

Esteticon

Ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia!

Umów wizytę

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyspecjalizowani eksperci

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz nieustanne podnoszenie kompetencji naszych ekspertów pozwala oferować najwyższą jakość usług oraz standardu obsługi Pacjenta.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na sprawdzonych procedurach, które zwiększają bezpieczeństwo naszych Pacjentów podczas zabiegówi minimalizują ryzyko działań niepożądanych.

Najnowsze technologie

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie od światowych, renomowanych producentów i używamy materiałów klasy premium, które zapewniają uzyskanie spektakularnych rezultatów.