Zwiotczałe piersi / pośladki

Piersi uchodzą za jeden z największych atrybutów kobiecości. Krągły biust jest niezwykle seksowny, ale nie każda kobieta może się pochwalić jędrnymi piersiami. Czasem pod wpływem ciąży i karmienia dziecka piersi tracą swoją elastyczność. Kobiety wówczas narzekają na obwisłe piersi. Jak sprawić, by stały się sprężyste bez bolesnych i kosztownych zabiegów? Piękny wygląd biustu można sobie zapewnić poprzez stosowanie odpowiednich preparatów ujędrniających, regularne ćwiczenia i masaże.

W tym problemie może pomóc też medycyna estetyczna:

  • Można zastosować nici PDO które uniosą pierś i utrzymają w pewnym kształcie, dotyczy to jednak małych piersi gdyż duże z racji ciężaru nie trzymają się długo na niciach,
  • Przeszczep tłuszczu – lipotransfer.

Własny tłuszcz pobrany z depozytów z ciała pacjentki po odpowiednim przygotowaniu jest implantowany w piersi. Tym sposobem można przywrócić kształt i poprzednią wielkość ewentualnie powiększyć piersi o jeden rozmiar.

Podobne metody można zastosować w przypadku obwisłych pośladków, Pacjentki zgłaszają się  z tym problemem głównie po odchudzaniu.

Zarówno nici PDO jak i lipotransfer pozwalają przywrócić pośladkom dawne kształty.

+48 883 733 933

os. Południe 9, 19-200 Grajewo
(budynek MEDICUS)
medycynaestetyczna@esteticon.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 08:00 - 17:00
Wtorek - 08:00 - 17:00
Środa - 09:00 - 17:00
Czwartek - 09:00 - 17:00
Piątek - 09:00 - 17:00

Bezpłatne konsultacje

Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na bezpłatną konsultację