Zmarszczki

Zmarszczki od wielu lat stanowią problem natury estetycznej u każdego z nas. Powstają one wskutek spowolnienia metabolizmu skóry oraz podziału najważniejszych komórek odpowiedzialnych za utrzymanie napięcia i jędrności skóry, jak również nieświadomego kurczenia mięśni, co w efekcie prowadzi do powstania tak zwanych zmarszczek mimicznych.
W naszym gabinecie usuwanie zmarszczek jest przeprowadzane kompleksowo z zachowaniem najwyższej jakości. Posiadamy wiele metod prowadzących do leczenia zmarszczek:

Metody z użyciem preparatów i substancji:

 

Zabiegi z użyciem maszyn i urządzeń medycznych

 

Zmarszczki stanowią podstawowy problem z którym zwracają się pacjenci w gabinecie medycyny estetycznej. Ważne jest aby odpowiednio wcześnie zająć się tematem zanim dojdzie do powstania głębokich bruzd które trudno jest wypełnić i trzeba użyć dużej ilości materiałów. Zmarszczki w początkowym okresie są zmarszczkami mimicznymi które doskonale poddają się leczeniu botoksem. Ten typ terapii znajduje szerokie zastosowanie i używany w sposób właściwy daje naturalne efekty. Zmarszczki często wymagają kompleksowego leczenia z zastosowaniem technik łączonych czyli np. botoksu z wypełniaczem. Z każdym pacjentem jest ustalany i realizowany indywidualny plan leczenia.

+48 883 733 933

os. Południe 9, 19-200 Grajewo
(budynek MEDICUS)
medycynaestetyczna@esteticon.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 08:00 - 17:00
Wtorek - 08:00 - 17:00
Środa - 09:00 - 17:00
Czwartek - 09:00 - 17:00
Piątek - 09:00 - 17:00

Bezpłatne konsultacje

Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na bezpłatną konsultację