Plamy – Przebarwienia

Coraz więcej osób zauważa, że na ich skórze pojawiają się plamy – przebarwienia. Niektórych plam można się pozbyć. Trzeba mieć jednak sporo cierpliwości. Z reguły należy wykonać kilka sesji. Przebarwieniom łatwiej zapobiegać niż leczyć – jeśli masz do nich skłonność, musisz przez cały rok używać kremów z filtrami UV – minimum SPF 30. Czasami trudno ustalić przyczynę powstawania przebarwień Z reguły przebarwienia powstają na skutek nadmiernej lub niewłaściwej ekspozycji na słońce. Jeśli są to świeże plamy łatwiej je usunąć, jeśli nakładają się przez kilka/kilkanaście lat jest to znacznie trudniejsze. O wiele trudniej poddają się leczeniu plamy i przebarwienia na tle zaburzeń hormonalnych.

Metody leczenia

  • Cosmelan – zabieg kosmetologiczny z zakresu medycyny estetycznej, uznana metoda leczenia która polega na nałożeniu substancji wybielającej na sesji kosmetologicznej . Następnie jeden raz w miesiącu pacjent sam nakłada substancję która utrwala i utrzymuje efekt wybielający.
  • Peelingi
  • Mezoterapia
  • Lasery
  • Plasma
  • Deramaoxy

Plamy i przebarwienia zanim przystapimy do leczenia czasami wymagają wykonania badań laboratoryjnych lub konsultacji lekarza dermatologa. Przy trudno poddających się leczeniu czsami wymagane jest połaczenie metod leczniczych.

+48 883 733 933

os. Południe 9, 19-200 Grajewo
(budynek MEDICUS)
medycynaestetyczna@esteticon.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 08:00 - 17:00
Wtorek - 08:00 - 17:00
Środa - 09:00 - 17:00
Czwartek - 09:00 - 17:00
Piątek - 09:00 - 17:00

Bezpłatne konsultacje

Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na bezpłatną konsultację