Wypełniacze / stymulatory

Podstawowym wypełniaczem w medycynie estetycznej jest nadal kwas hialuronowy. Zauważono jednak że oprócz maskowania(wypełniania bruzd i zmarszczek) można też stymulować organizm do produkcji kolagenu i innych składników wchodzących w skład skóry. Stosowane dotychczas wypełniacze stymulatory stwarzały wiele trudności w podawaniu jak również powikłania w postaci ziarniniaków i nierówności skóry(sculpra, Radiesse). Ostatnio pojawił się na rynku preparat który nie jest obarczony powikłaniami preparatów poprzednich generacji i dodatkowo można zaprogramować czas jego działania/stymulacji.

Ellanse

Można sobie wybrać ile czasu preparat ma działać rok,dwa lub 3 lata. Oczywiście wiąże się to z ceną preparatu, z reguły wybierane są preparaty które działają 2 lata. Sposób podania technika są takie jak przy mezoterapii ,lub też wypełnia się określone bruzdy – zmarszczki tak jak kwasem hialuronowym. Innym bardzo ciekawym preparatem który stosujemy i polecamy w naszej klinice jest LINERASE.

Linerase

Jest to bioaktywny aterokolagen. Można go stosować profilaktycznie już po 25 roku życia w celu zahamowania procesu starzenia się skóry i utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. Linerase odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej a przede wszystkim przywraca naturalne piękno. Również dobre efekty daje przy leczeniu blizn potrądzikowych czy tez leczeniu blizn i rozstępów

}

czas zabiegu

45 min

rekomendowana ilość zabiegów

2 – 4

+48 883 733 933

os. Południe 9, 19-200 Grajewo
(budynek MEDICUS)
medycynaestetyczna@esteticon.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 08:00 - 17:00
Wtorek - 08:00 - 17:00
Środa - 09:00 - 17:00
Czwartek - 09:00 - 17:00
Piątek - 09:00 - 17:00

Bezpłatne konsultacje

Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na bezpłatną konsultację