Ultradźwięki

Urządzenie skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy z dodatkowym efektem anti-aging. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również redukuje cellulit. Powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. System EXILIS daje lepsze efekty zabiegowe niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję.

Jedyne urządzenie pozwalające na jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek.

Doskonałe rezultaty przy zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia, sprężystości i tekstury skóry oraz redukcji cellulitu.

 EXILIS – facelifting, termolifting, modelowanie twarzy

Bezoperacyjny lifting twarzy EXILIS to innowacyjna metoda dająca spektakularne efekty w postaci redukcji zmarszczek, tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku, ujędrnienia oraz wygładzenia skóry twarzy i szyi. Jest to niechirurgiczna wyjątkowo bezpieczna alternatywa dla liftingu operacyjnego, liposukcji laserowej i lipolizy iniekcyjnej, wykorzystująca technologię CRT (Collagen Refill Technology). Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

EXILIS łączy w sobie dwa mechanizmy, do tej pory stosowane w medycynie estetycznej — terapię ultradźwiękami i radiofrekwencję. Działanie technologii CRT polega na denaturyzacji włókien kolagenowych. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych, oraz ich skrócenie, zwany potocznie remodelingiem kolagenu. Natychmiastowo występuje poprawa elastyczności włókien kolagenowych, rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu i w ten sposób naciągnięcie skóry – co powoduje redukcję zmarszczek.

Zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów od 4 do 8 sesji. Standardowy czas przeznaczony na segment (pojedynczą okolicę) wynosi 4-6 minut w zależności od okolicy. Możliwe jest objęcie zabiegiem wszystkich okolic twarzy w czasie jednej sesji, która trwa 45 min.. Zabiegi w serii wykonujemy co 7-10 dni.

Efekty:

 • gładsza i młodsza skóra,
 • redukcja zmarszczek i efekt anti-aging w okolicy ust, oczu, czoła, szyji oraz podbródka,
 • efekty już po pierwszym zabiegu,
 • ujędrnienie skóry i zwiększona produkcja nowego kolagenu,
 • modeling owalu twarzy,
 • redukcja komórek tłuszczowych.

EXILIS ELITE – Przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej

 Jest to rewolucyjne urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. Pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej bez ryzyka przedawkowania energii.

Urządzenie pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej dzięki technologi RID ( Rozpoznanie Izolacja Deaktywacja). Są to trzy etapy, które prowadzą do pozbycia się tkanki tłuszczowej. Ultradźwięki wraz z energią o wysokiej częstotliwości rozpoznajątkankę tłuszczową i pozwalają do niej dotrzeć. Następnie fale ultradźwiękowe przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych dzięki czemu komórki tłuszczowe są bardziej dostępne i podatne na terapię. Energia o wysokiej częstotliwości nagrzewa tkankę do temp. Ok 42*-23*C dzięki czemu dochodzi do lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Objętość komórek tłuszczowych zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

 Efekty:

 • wysmuklenie i wymodelowanie sylwetki,
 • poprawa konturu wybranych obszarów,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry,
 • redukcja widoczności rozstępów,
 • redukcja cellulitu.
}

czas zabiegu

45 min

rekomendowana ilość zabiegów

2 – 4

+48 883 733 933

os. Południe 9, 19-200 Grajewo
(budynek MEDICUS)
medycynaestetyczna@esteticon.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 08:00 - 17:00
Wtorek - 08:00 - 17:00
Środa - 09:00 - 17:00
Czwartek - 09:00 - 17:00
Piątek - 09:00 - 17:00

Bezpłatne konsultacje

Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na bezpłatną konsultację