Odbudowa Inlay/Onlay

W naszym gabinecie staramy się na bieżąco oferować osiągnięcia nowoczesnej stomatologii estetycznej. Dlatego od kilku lat wprowadziliśmy do naszej oferty wypełnienia „Inlay” oraz „Onlay”, których zalety w pełni doceniają nasi Pacjenci. Wypełnienie Inlay/Onlay stosuje się w rozległych ubytkach, gdzie ciężko jest uzyskać szczelność przy użyciu nawet najlepszych materiałów światłoutwardzalnych. Osiągany przy zastosowaniu Inlay/Onlay końcowy efekt estetyczny, odwzorowujący dokładnie powierzchnię żującą zębów trzonowych i przedtrzonowych, pozwala na wysoko efektywne wypełnienia, mające dużą wytrzymałość, szczelność oraz estetykę. Inlay’e i Onlay’e są to wkłady z materiału kompozytowego lub porcelany, wykonywane poza jamą ustną Pacjenta – w pracowni protetycznej. Mogą mieć one formę nakładu (onlay) lub wkładu (inlay), a także obejmować jedną lub kilka powierzchni zęba.
Wypełnienia takie zastępują tradycyjne plomby, a dodatkowo dają bardzo dobry końcowy efekt estetyczny i nie ulegają przebarwieniom.
Cały zabieg wykonywany jest w znieczuleniu, podczas dwóch wizyt w gabinecie. Na pierwszej wizycie lekarz pobiera wycisk odpowiednio przygotowanego ubytku zęba ,a na drugiej wizycie wkleja gotowe wypełnienie do zęba.

Trwałość tego typu wypełnień wielokrotnie przewyższa klasyczne rozwiązania.

+48 731 577 117

os. Południe 9, 19-200 Grajewo
(budynek MEDICUS)

stomatologia@esteticon.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 08:00 - 17:00
Wtorek - 08:00 - 17:00
Środa - 09:00 - 17:00
Czwartek - 09:00 - 17:00
Piątek - 09:00 - 17:00

Bezpłatne konsultacje

Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na bezpłatną konsultację