Implanty

Stosując od wielu lat osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej wprowadziliśmy w naszej praktyce implanty . Implanty pozwalają na pełne, kompleksowe i szybkie uzupełnienie utraconych zębów.

Doskonale sprawdzają się one w leczeniu pojedynczych i mnogich braków zębowych, a także w przypadku całkowitego braku uzębienia. Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań implantologicznych oraz nowoczesnego sprzętu Elcomed firmy W&H możemy precyzyjnie wkręcać implanty, na których cementujemy korony idealnie imitujące naturalne zęby, zapewniające najwyższą funkcję i estetykę uzębienia po przeprowadzanych zabiegach.

Nasze wieloletnie doświadczenie i jakość wykonywanych przez nas zabiegów, pozwala na idealne odtworzenie zdrowego i pięknego uśmiechu u każdego Pacjenta w każdym wieku.

Leczenie implantologiczne przeprowadzamy wieloetapowo – w zależności od indywidualnego przypadku. Czasami leczenie to może być poprzedzone zabiegiem chirurgicznym takim jak podniesienie dna zatoki szczękowej lub wszczepieniem materiału kostnego w sytuacji gdy trzeba stworzyć miejsce na implant.

Korony i mosty osadzone na implantach wykazują dużo większą trwałość niż inne uzupełnienia protetyczne, a ponadto nie wymagają oszlifowania zębów ,co jest konieczne w przypadku tradycyjnych rozwiązań.

Dzięki zastosowaniu implantów w przypadku bezzębia, proteza ruszająca się podczas mówienia i jedzenia, przyklejana klejem przechodzi do historii. Proteza osadzona na implantach jest stabilna, nie utrudnia mówienia, umożliwia jedzenie twardych pokarmów, poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie.

Zawsze przedstawiamy Pacjentowi indywidualny plan leczenia uwzględniający przeprowadzenie niezbędnych zabiegów wraz z ich wszystkimi kosztami.

+48 731 577 117

os. Południe 9, 19-200 Grajewo
(budynek MEDICUS)

stomatologia@esteticon.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 08:00 - 17:00
Wtorek - 08:00 - 17:00
Środa - 09:00 - 17:00
Czwartek - 09:00 - 17:00
Piątek - 09:00 - 17:00

Bezpłatne konsultacje

Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na bezpłatną konsultację